Drodzy  Goście „Wyspy Kaszubskiej”

Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem niniejszych Warunków wynajmu, co traktujemy jako umowę zawartą między stronami.
Doba noclegowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do 11:00 w dniu wyjazdu chyba, że uzgodniono inaczej. W przypadku nieprzewidzianych odstępstw od  umówionej wcześniej godziny prosimy o powiadomienie telefoniczne.

Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w ustalonym terminie od daty  wstępnej e-mailowej rezerwacji w wysokości ok. 30% przewidywanych kosztów pobytu na wskazane  konto bankowe. W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.

Rozliczenie za pobyt następuje w dniu przyjazdu lub  przelewem  przed  jego rozpoczęciem. Przyjazd  po terminie nie zwalnia z opłat za cały pobyt. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, należność za cały pobyt nie ulega zmianie.

Zastrzegamy sobie prawo do:

  • zmiany cen w wybranych okresach,
  • nie ponoszenia odpowiedzialności  za pozostawione mienie, ich utratę lub uszkodzenie tj. parkujące samochody oraz pozostawione w  pokojach pieniędze, papiery wartościowe, kosztowności, inne rzeczy i przedmioty wartościowe  lub mające wartość naukową lub artystyczną,
  • odmowy dalszego świadczenia usług Gościom , którzy nie przestrzegają zobowiązań,
  • odmowy przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył warunki wynajmu wyrządzając szkodę w mieniu domu wypoczynkowego  lub Gości, albo szkodę na osobie Gości, pracowników albo innych osób przebywających w domu albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowania „Wyspy Kaszubskiej”.

Pobyt zwierząt oraz przebywanie osób trzecich tj. osób nie wynajmujących możliwy  tylko  po wcześniejszym uzgodnieniu.
W cenę nie wchodzą dodatkowe, nieobowiązkowe koszty, takie jak  np. węgiel do grilla.
Regulamin wypożyczenia oraz korzystania z  rowerów oraz sprzętu wodnego  wraz  z umową udostępniamy Gościom w dniu przyjazdu lub wysyłamy na wskazany adres e-mailowy.
Wszystkie nasze usługi opodatkowane są  stawką VAT  wliczoną w  uzgodnioną cenę.

Brzmi surowo i drogo? Hmm…wobec tego my nie będziemy kasować za ręczniki, pościel, sprzątanie końcowe, prąd  czy często  szeroko opisywane inne media” wg. wskazań licznika”, a pozostałe warunki  proszę  zaakceptujcie, bo cóż to byłaby za Wyspa gdyby panował na niej chaos 🙂